>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1

 

We have 16 guests and no members online

Informacja I edycja KKZ_RL.03

Informacja I edycja KKZ_RL.03

Słuchacze , którzy nie przystąpili lub nie zaliczyli odbytych egzaminów zaliczających z zakończonych przedmiotów (BHP w rolnictwie, Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym, Język obcy zawodowy – jęz. angielski, Przepisy ruchu drogowego kat.T ) zostali skreśleni z listy kursu. REGULAMIN ORGANIZACJI I ZALICZANIA KWALIFIKACYJNEGO KURSU ZAWODOWEGO prowadzonego przez Technikum Nr 4 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 im. Kazimierza Wielkiego w Siedlcach. ROZDZIAŁ II ORGANIZACJA KURSU § 4 pkt 3.

Słuchacz zostaje z skreślony z listy uczestników w przypadku:

  1. niepodjęcia kursu
  2. nieuzupełnienia wymaganych dokumentów;
  3. nieprzystąpienia do wyznaczonych egzaminów
  4. stwarzania zagrożenia dla zdrowia i życia dla siebie i innych na terenie Szkoły
  5. stosowanie przemocy na terenie Szkoły
  6. używanie i rozprowadzanie alkoholu lub narkotyków na terenie Szkoły

opiekun kursu