>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1  


logoAP  moscibrodu   zakatek    

 

Odwiedza nas 43 gości oraz 1 użytkownik.

  • J. Krysiak

 

 

ofedu

Wycieczka do Lublina

13 września uczniowie naszej szkoły, pod opieką p. Barbary Gryciuk, p. Katarzyny Konopki, p. Teresy Steleżuk oraz p. Bożeny Wojciechowskiej, wyjechali na wycieczkę do Lublina. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie dawnego obozu koncentracyjnego na Majdanku.

Czytaj więcej: Wycieczka do Lublina

KLASA MUNDUROWA W WARSZAWIE

     24 maja 2019, w przeddzień Dnia Weterana, pierwsza licealna klasa mundurowa ZSP Nr 4 w Siedlcach udała się na szkoleniową wycieczkę do Warszawy, gdzie odwiedzono dwie placówki – Muzeum Wojska Polskiego oraz Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa. To już 6-letnia, szkolna tradycja wynikająca z patronatu, jaki nad umundurowanymi uczniami siedleckiego Rolnika sprawuje Stowarzyszenie Kombatantów Misji Pokojowych ONZ – Oddział w Siedlcach.

 mon 2019

Czytaj więcej: KLASA MUNDUROWA W WARSZAWIE

Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

 

Green DaysW piątek 22 marca 2019r. odbyła się wycieczka na Międzynarodowe Dni Zieleni „Green Days” (Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu). Tematyka targów została skupiona w czterech salonach tematycznych obejmujących architekturę krajobrazu, ogrodnictwo, technikę ogrodniczą oraz florystykę. Prawie 20 tys. odwiedzających, 30 pokazów, warsztatów, spotkań, paneli, 250 wystawców, a wśród nich młodzież naszej szkoły. Uczniowie z klas 1 i 2 TK pod opieką p. Katarzyny Syczewskiej i p. Kamili Bukowskiej poznali nowoczesne rozwiązania i trendy wiodące na światowym rynku ogrodniczym. To niezwykle inspirujące doświadczenie pozwoliło poszerzyć wiedzę oraz spojrzenie na dziedzinę jaką jest architektura krajobrazu.

Kamila Bukowska

KLASA MUNDUROWA W WARSZAWIE

      Już po raz czwarty kolejna z naszych licealnych klas mundurowych odwiedziła Warszawę, a tam – Muzeum Wojska Polskiego i Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa. Wyjazd doszedł do skutku - 18 maja b. r. - dzięki współpracy szkoły ze Stowarzyszeniem Kombatantów Misji Pokojowych ONZ – koło Nr 42 w Siedlcach. 29 maja jest na całym świecie obchodzony jako Dzień Weterana – Uczestnika Misji Pokojowych i do tej daty nawiązywała wycieczka umundurowanych uczniów ZSP Nr 4.


20180518 b

 

Czytaj więcej: KLASA  MUNDUROWA  W  WARSZAWIE

Sputnik?

15 listopada 2018 roku chętna, ucząca się języka rosyjskiego młodzież - 19 osób z klas: 1 LO, 3 LO, 2 TAK, 3 TAK i 4 TŻ uczestniczyło w Festiwalu Filmów Rosyjskich w Warszawie - "XII SPUTNIK NAD POLSKĄ". Obejrzeli trzy filmy: "Ostatni bohater", "Zaklęty w smoka', "Lili".

sputnik1

Czym jest SPUTNIK? Sputnik to nie tylko festiwal filmów rosyjskich, ale także święto kultury rosyjskiej. W Polsce organizowany jest od 12 lat i stał się największym i najbardziej reprezentatywnym przeglądem kina rosyjskiego na świecie. W ciągu 10 dni, co roku w listopadzie można zobaczyć wszystko to, co wydarzyło się w kinematografii rosyjskiej na przestrzeni ostatnich dwóch lat. Naprawdę warto wybrać się na "SPUTNIK"!

Bożena Wojciechowska

Spotkanie autorskie -Marioli Pryzwan

DSC 0270

W dniu 24 października  uczniowie z klas I TK i I TŻ mieli zaszczyt uczestniczyć w spotkaniu autorskim pani Marioli Pryzwan w Bibliotece Pedagogicznej w Siedlcach.

Autorka wielu biografii m. in. o Marii Dąbrowskiej, Halinie Poświatowskiej, Władysławie Broniewskim, Marii Kownackiej, Annie Jantar, Annie German, Irenie Jarockiej czy Zbyszku Cybulskim, tym razem swój wykład poświeciła  Marii  Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej.

Młodzież wysłuchała wielu ciekawostek z życia i twórczości poetki, zainteresowani mogli zakupić książki z dedykacją pani Pryzwan, a nawet zrobić sobie z nią pamiątkowe zdjęcie.

Z Biblioteki Pedagogicznej można wypożyczyć wiele książek autorstwa pani Marioli Pryzwan.

DSC 0262

 

DSC 0264

DSC 0275

Aneta Kalinowska

Wycieczka klasy 2 Zb do Warszawy.

Uczniowie klasy 2 Zb  dnia 3 października br. wyjechali na wycieczkę do Warszawy.

Klasa miała możliwość uczestniczenia w warsztatach wyrobu lizaków w Manufakturze Cukierków. Było smacznie i słodko!!!
Klasa również uczestniczyła w zajęciach sportowych w Hangar 646 i było skocznie.

wycieczka 2 Zb Konopka
Grupa otoczona opieką Pani Katarzyny Konopki zadowolona wróciła do domu.

Więcej zdjęć na profilu FB szkoły