>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1  


logoAP  moscibrodu   zakatek    

 

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

ofedu

Plan IV zjazdu III edycji KKZ ROL.04

Plan IV zjazdu III edycji KKZ ROL.04

22.10.2021 15.00 – 15.45  Język angielski zawodowy (Wideńska A.)
15.50 – 16.35 Język angielski zawodowy (Wideńska A.)
16.40 – 17.25 Język angielski zawodowy (Wideńska A.)
17.30 – 18.15 Język angielski zawodowy (Wideńska A.)
18.20 – 19.05 Język angielski zawodowy (Wideńska A.)
19.10 – 19.55 Język angielski zawodowy (Wideńska A.)
20.00 – 20.45 Język angielski zawodowy (Wideńska A.)

Plan XXI zjazdu II edycji KKZ ROL.04

Plan XXI zjazdu II edycji KKZ ROL.04

22.10.2021 15.00 – 15.45  Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
15.50 – 16.35 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
16.40 – 17.25 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
17.30 – 18.15 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
18.20 – 19.05 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
19.10 – 19.55 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
20.00 – 20.45 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)

Plan XXX zjazdu I edycji KKZ ROL.04

Plan XXX zjazdu I edycji KKZ ROL.04

15.10.2021 15.00 – 15.45 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
15.50 – 16.35 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
16.40 – 17.25 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
17.30 – 18.15 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
18.20 – 19.05 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
19.10 – 19.55 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
20.00 – 20.45 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
16.10.2021 8.00 – 8.45  Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
8.50 – 9.35  Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
9.40 – 10.25  Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
10.30 – 11.15  Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
11.20 – 12.05  Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)

Plan XX zjazdu II edycji KKZ ROL.04

Plan XX zjazdu II edycji KKZ ROL.04

15.10.2021 15.00 – 15.45  Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
15.50 – 16.35 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
16.40 – 17.25 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
17.30 – 18.15 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
18.20 – 19.05 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
19.10 – 19.55 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
20.00 – 20.45 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
16.10.2021 8.00 – 8.45  BHP w rolnictwie (Starzewski M.)
8.50 – 9.35  BHP w rolnictwie (Starzewski M.)
9.40 – 10.25  Zajęcia praktyczne (Pawlonka Z.)
10.30 – 11.15  Zajęcia praktyczne (Pawlonka Z.)
11.20 – 12.05  Zajęcia praktyczne (Pawlonka Z.)
12.10 – 12.55  Zajęcia praktyczne (Pawlonka Z.)
13.00 – 13.45  Zajęcia praktyczne (Pawlonka Z.)
13.50 – 14.35  Zajęcia praktyczne (Pawlonka Z.)

Plan III zjazdu III edycji KKZ ROL.04

Plan III zjazdu III edycji KKZ ROL.04

15.10.2021 15.00 – 15.45  Język angielski zawodowy (Wideńska A.)
15.50 – 16.35 Język angielski zawodowy (Wideńska A.)
16.40 – 17.25 Język angielski zawodowy (Wideńska A.)
17.30 – 18.15 Język angielski zawodowy (Wideńska A.)
18.20 – 19.05 Język angielski zawodowy (Wideńska A.)
19.10 – 19.55 Język angielski zawodowy (Wideńska A.)
20.00 – 20.45 Język angielski zawodowy (Wideńska A.)
16.10.2021 8.00 – 8.45  Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
8.50 – 9.35  Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
9.40 – 10.25  Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
10.30 – 11.15  Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
11.20 – 12.05  Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
12.10 – 12.55  Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
13.00 – 13.45  Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
13.50 – 14.35  Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
14.40 – 15.25  Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)

Plan II zjazdu III edycji KKZ ROL.04

Plan II zjazdu III edycji KKZ ROL.04

8.10.2021 15.00 – 15.45  Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
15.50 – 16.35 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
16.40 – 17.25 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
17.30 – 18.15 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
18.20 – 19.05 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
19.10 – 19.55 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
20.00 – 20.45 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
9.10.2021 8.00 – 8.45  Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
8.50 – 9.35  Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
9.40 – 10.25  Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
10.30 – 11.15  Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
11.20 – 12.05  Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
12.10 – 12.55  Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
13.00 – 13.45  Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
13.50 – 14.35  Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
14.40 – 15.25  Produkcja roślinna (Pawlonka M.)

Plan XIX zjazdu II edycji KKZ ROL.04

Plan XIX zjazdu II edycji KKZ ROL.04

9.10.2021 8.00 – 8.45  BHP w rolnictwie (Starzewski M.)
8.50 – 9.35  BHP w rolnictwie (Starzewski M.)
9.40 – 10.25  Zajęcia praktyczne (Pawlonka Z.)
10.30 – 11.15  Zajęcia praktyczne (Pawlonka Z.)
11.20 – 12.05  Zajęcia praktyczne (Pawlonka Z.)
12.10 – 12.55  Zajęcia praktyczne (Pawlonka Z.)
13.00 – 13.45  Zajęcia praktyczne (Pawlonka Z.)
13.50 – 14.35  Zajęcia praktyczne (Pawlonka Z.)

Plan XXIX zjazdu I edycji KKZ ROL.04

Plan XXIX zjazdu I edycji KKZ ROL.04

8.10.2021 15.00 – 15.45 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
15.50 – 16.35 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
16.40 – 17.25 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
17.30 – 18.15 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
18.20 – 19.05 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
19.10 – 19.55 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
20.00 – 20.45 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
9.10.2021 8.00 – 8.45  Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
8.50 – 9.35  Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
9.40 – 10.25  Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
10.30 – 11.15  Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
11.20 – 12.05  Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
12.10 – 12.55  Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
13.00 – 13.45  Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
13.50 – 14.35  Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
14.40 – 15.25  Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)

Plan XXVIII zjazdu I edycji KKZ ROL.04

Plan XXVIII zjazdu I edycji KKZ ROL.04

1.10.2021 15.00 – 15.45  Zajęcia praktyczne (Grąbczewska A.)
15.50 – 16.35 Zajęcia praktyczne (Grąbczewska A.)
16.40 – 17.25 Zajęcia praktyczne (Grąbczewska A.)
17.30 – 18.15 Zajęcia praktyczne (Grąbczewska A.)
18.20 – 19.05 Zajęcia praktyczne (Grąbczewska A.)
19.10 – 19.55 Zajęcia praktyczne (Grąbczewska A.)
20.00 – 20.45 Zajęcia praktyczne (Grąbczewska A.)
2.10.2021 8.00 – 8.45 Zajęcia praktyczne (Grąbczewska A.)
8.50 – 9.35  Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
9.40 – 10.25  Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
10.30 – 11.15  Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
11.20 – 12.05  Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.) - EGZAMIN ! ! ! - obecność obowiązkowa

Plan XVIII zjazdu II edycji KKZ ROL.04

Plan XVIII zjazdu II edycji KKZ ROL.04

1.10.2021 15.00 – 15.45  Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.)
15.50 – 16.35 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.)
16.40 – 17.25 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.)
17.30 – 18.15 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.)
18.20 – 19.05 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.)
19.10 – 19.55 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.)
20.00 – 20.45 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.)
2.10.2021 8.00 – 8.45  BHP w rolnictwie (Starzewski M.)
8.50 – 9.35  BHP w rolnictwie (Starzewski M.)
9.40 – 10.25  Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.)
10.30 – 11.15  Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.)
11.20 – 12.05  Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.)
12.10 – 12.55  Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.)
13.00 – 13.45  Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.)
13.50 – 14.35  Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.)
14.40 – 15.25 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.)

Plan XXVII zjazdu I edycji KKZ ROL.04

Plan XXVII zjazdu I edycji KKZ ROL.04

24.09.2021 15.00 – 15.45 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
15.50 – 16.35 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
16.40 – 17.25 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
17.30 – 18.15 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
18.20 – 19.05 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
19.10 – 19.55 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
20.00 – 20.45 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
25.09.2021 8.00 – 8.45  Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
8.50 – 9.35  Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
9.40 – 10.25  Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
10.30 – 11.15  Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
11.20 – 12.05  Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
12.10 – 12.55  Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
13.00 – 13.45  Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
13.50 – 14.35  Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
14.40 – 15.25  Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)

Plan XVII zjazdu II edycji KKZ ROL.04

Plan XVII zjazdu II edycji KKZ ROL.04

24.09.2021 15.00 – 15.45  Zajęcia praktyczne (Grąbczewska A.)
15.50 – 16.35 Zajęcia praktyczne (Grąbczewska A.)
16.40 – 17.25 Zajęcia praktyczne (Grąbczewska A.)
17.30 – 18.15 Zajęcia praktyczne (Grąbczewska A.)
18.20 – 19.05 Zajęcia praktyczne (Grąbczewska A.)
19.10 – 19.55 Zajęcia praktyczne (Grąbczewska A.)
20.00 – 20.45 Zajęcia praktyczne (Grąbczewska A.)
25.09.2021 8.00 – 8.45  BHP w rolnictwie (Starzewski M.)
8.50 – 9.35  BHP w rolnictwie (Starzewski M.)
9.40 – 10.25  Zajęcia praktyczne (Grąbczewska A.)
10.30 – 11.15  Zajęcia praktyczne (Grąbczewska A.)
11.20 – 12.05  Zajęcia praktyczne (Grąbczewska A.)
12.10 – 12.55  Zajęcia praktyczne (Grąbczewska A.)
13.00 – 13.45  Zajęcia praktyczne (Grąbczewska A.)
13.50 – 14.35  Zajęcia praktyczne (Grąbczewska A.)
14.40 – 15.25  Zajęcia praktyczne (Grąbczewska A.)

Plan XVI zjazdu II edycji KKZ ROL.04

Plan XVI zjazdu II edycji KKZ ROL.04

17.09.2021 15.00 – 15.45  Zajęcia praktyczne (Grąbczewska A.)
15.50 – 16.35 Zajęcia praktyczne (Grąbczewska A.)
16.40 – 17.25 Zajęcia praktyczne (Grąbczewska A.)
17.30 – 18.15 Zajęcia praktyczne (Grąbczewska A.)
18.20 – 19.05 Zajęcia praktyczne (Grąbczewska A.)
19.10 – 19.55 Zajęcia praktyczne (Grąbczewska A.)
20.00 – 20.45 Zajęcia praktyczne (Grąbczewska A.)
18.09.2021 8.00 – 8.45  Zajęcia praktyczne (Grąbczewska A.)
8.50 – 9.35  Zajęcia praktyczne (Grąbczewska A.)
9.40 – 10.25  Zajęcia praktyczne (Grąbczewska A.)
10.30 – 11.15  Zajęcia praktyczne (Grąbczewska A.)
11.20 – 12.05  Zajęcia praktyczne (Grąbczewska A.)
12.10 – 12.55  Zajęcia praktyczne (Grąbczewska A.)
13.00 – 13.45  Zajęcia praktyczne (Grąbczewska A.)
13.50 – 14.35  Zajęcia praktyczne (Grąbczewska A.)
14.40 – 15.25  Zajęcia praktyczne (Grąbczewska A.)

Plan XXVI zjazdu I edycji KKZ ROL.04

Plan XXVI zjazdu I edycji KKZ ROL.04

17.09.2021 15.00 – 15.45 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
15.50 – 16.35 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
16.40 – 17.25 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
17.30 – 18.15 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
18.20 – 19.05 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
19.10 – 19.55 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
20.00 – 20.45 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
18.09.2021 8.00 – 8.45  Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
8.50 – 9.35  Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
9.40 – 10.25  Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
10.30 – 11.15  Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
11.20 – 12.05  Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)

Plan XXV zjazdu I edycji KKZ ROL.04

Plan XXV zjazdu I edycji KKZ ROL.04

10.09.2021 15.00 – 15.45  Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
15.50 – 16.35 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
16.40 – 17.25 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
17.30 – 18.15 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
18.20 – 19.05 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
19.10 – 19.55 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
20.00 – 20.45 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
11.09.2021 8.00 – 8.45  Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
8.50 – 9.35  Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
9.40 – 10.25  Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
10.30 – 11.15  Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
11.20 – 12.05  Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
12.10 – 12.55  Zajęcia praktyczne (Pawlonka M.)
13.00 – 13.45  Zajęcia praktyczne (Pawlonka M.)
13.50 – 14.35  Zajęcia praktyczne (Pawlonka M.)
14.40 – 15.25  Zajęcia praktyczne (Pawlonka M.)

Plan XV zjazdu II edycji KKZ ROL.04

Plan XV zjazdu II edycji KKZ ROL.04

10.09.2021 15.00 – 15.45  Zajęcia praktyczne (Pawlonka Z.)
15.50 – 16.35  Zajęcia praktyczne (Pawlonka Z.)
16.40 – 17.25  Zajęcia praktyczne (Pawlonka Z.)
17.30 – 18.15  Zajęcia praktyczne (Pawlonka Z.)
18.20 – 19.05  Zajęcia praktyczne (Pawlonka Z.)
19.10 – 19.55  Zajęcia praktyczne (Pawlonka Z.)
20.00 – 20.45  Zajęcia praktyczne (Pawlonka Z.)
11.09.2021 8.00 – 8.45  Zajęcia praktyczne (Pawlonka Z.)
8.50 – 9.35  Zajęcia praktyczne (Pawlonka Z.)
9.40 – 10.25  Zajęcia praktyczne (Pawlonka Z.)
10.30 – 11.15  Zajęcia praktyczne (Pawlonka Z.)
11.20 – 12.05  Zajęcia praktyczne (Pawlonka Z.)
12.10 – 12.55  Zajęcia praktyczne (Pawlonka Z.)
13.00 – 13.45  Zajęcia praktyczne (Pawlonka Z.)
13.50 – 14.35  Zajęcia praktyczne (Pawlonka Z.)

Plan XXIV zjazdu I edycji KKZ ROL.04

Plan XXIV zjazdu I edycji KKZ ROL.04

3.09.2021 15.00 – 15.45  Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
15.50 – 16.35 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
16.40 – 17.25 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
17.30 – 18.15 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
18.20 – 19.05 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
19.10 – 19.55 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
20.00 – 20.45 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
4.09.2021 8.00 – 8.45  Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
8.50 – 9.35  Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
9.40 – 10.25  Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
10.30 – 11.15  Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
11.20 – 12.05  Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
12.10 – 12.55  Zajęcia praktyczne (Pawlonka M.)
13.00 – 13.45  Zajęcia praktyczne (Pawlonka M.)
13.50 – 14.35  Zajęcia praktyczne (Pawlonka M.)
14.40 – 15.25  Zajęcia praktyczne (Pawlonka M.)