>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1  


logoAP  moscibrodu   zakatek    

 

Odwiedza nas 42 gości oraz 1 użytkownik.

  • J. Krysiak

 

 

ofedu

Konkurs piosenki obcojęzycznej 2021

Konkurs piosenki obcojęzycznej z okazji Europejskiego Dnia Języków 2021

wyniki:

I Miejsce Karolina Maciejuk klasa 3TŻ8

II Miejsce Michał Drosio 3 TKg i Kacper Drosio klasa 3 TŻg

III Miejsce Julia Lubańska  klasa 3TŻ8

 

Zwycięzcom gratulujemy

Europejski Dzień Języków

Drosio

W 2001 roku, z inicjatywy Rady Europy, 26 września został ogłoszony Europejskim Dniem Języków Obcych. W 2021 r. przypada 20 rocznica tego wydarzenia, a przesłanie, które początkowo przyświecało pomysłodawcom, nadal pozostaje aktualne; jest nim promowanie wielojęzyczności na terenie całej Europy, mające na celu osiągnięcie wzajemnego zrozumienia między różnorodnymi kulturami. Apel o podejmowanie nauki większej liczby języków obcych kierowany jest do wszystkich niezależnie od wieku.

Czytaj więcej: Europejski Dzień Języków

Międzyszkolne zawody lekkoatletyczne

zawody

23 września 2021 roku uczniowie siedleckich szkół średnich rozpoczęli międzyszkolną rywalizację lekkoatletyczną na stadionie ARMS w Siedlcach. Przy niesprzyjającej temperaturze, w konkurencjach biegowych i technicznych wystartowali również nasi uczniowie i zaprezentowali się z bardzo dobrze. Nasza reprezentacja liczyłaby więcej osób, jednak choroby i kontuzje nie pozwoliły na ich start w jesiennej edycji zawodów.

Czytaj więcej: Międzyszkolne zawody lekkoatletyczne

Dzień Chłopaka

243248269 301710125097228 679736211928661675 n

"Łączka i inne miejsca poszukiwań"- wycieczka do Warszawy

22 września grupa uczniów biorąca udział w projekcie "Łączka i inne miejsca poszukiwań" pod opieką pani Magdaleny Chojeckiej pojechała na wycieczkę do Warszawy. Odwiedziliśmy Muzeum Powstania Warszawskiego, które zrobiło na nas ogromne wrażenie. Następnie pod opieką przewodnika z Instytutu Pamięci Narodowej wzięliśmy udział w spacerze edukacyjnym "Szlakiem Powstania Warszawskiego".Usłyszeliśmy wiele ciekawych informacji na temat tego tragicznego wydarzenia.

Michał

ZDJĘCIA