>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1  


logoAP  moscibrodu   zakatek    

 

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

ofedu

Wracamy do Szkoły !!!

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

W związku z powrotem do szkoły od 17 maja br pragniemy poinformować, iż czekamy na naszą młodzież z utęsknieniem i chęcią pomocy w odnalezieniu się w realnej rzeczywistości, nauki w trybie stacjonarnym. 

Jesteśmy przekonani, że czas nauki zdalnej dla większości z nas był trudnym okresem i wywarł swoje piętno w życiu każdego człowieka.

Dlatego też chcemy pomóc uczniom odbudować relacje w społecznosci szkolnej, a wiedzę i umiejętnosci ocenić bez nadmiernego stosowania sprawdzianów i kartkówek.

 

Do miłego zobaczenia,

Dyrekcja i Nauczyciele ZSP Nr4

ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA

unnamed

 

„Witaj majowa jutrzenko”

W tym roku obchodzimy 230 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja. Była to pierwsza w Europie i druga na świecie (po amerykańskiej z 1787 r.) konstytucja uchwalona przez tzw. Sejm Wielki, zwany także Sejmem Czteroletnim w 1791 roku.

Wprawdzie nie obowiązywała zbyt długo ale wprowadzała w myśl ideologii oświecenia trójpodział władzy, nadawała prawa mieszczanom i brała pod opiekę chłopów.

Więcej informacji o pierwszej polskiej konstytucji i innych świętach majowych znajdziecie w prezentacji Dominiki Flisiuk.

Zachęcam do obejrzenia- Agata Kowalczyk

ŚWIĘTA MAJOWE- DOMINIKA FLISIUK 1TK

Nowy numer gazetki

SOPKOLOGO

ZAPRASZMY DO LEKTURY NOWEGO NUMERU SZKOLNEJ GAZETKI

"Baczyński" w naszej szkole

W 2021 roku obchodzimy setną rocznicę urodzin Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Z tej okazji Nasza Szkoła włączyła się w realizację Ogólnopolskiego Projektu "Baczyński". Na poniższym plakacie znajdują się propozycje działań, jakie zamierzamy zrealizować. Zachęcamy wszystkich do aktywnego udziału w projekcie. Szczegółowych informacji udzielają Panie Polonistki.

Baczyński