>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1  


logoAP  moscibrodu   zakatek    

 

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

ofedu

Zapraszamy na III Zjazd Absolwentów Rolnika

3zjazdfb1 
Jeszcze nie zapomnieliśmy całkiem miłych chwil spędzonych na poprzednim zjeździe, a już szybkim krokiem zbliża się następny jubileusz. Tym razem wyjątkowy, ponieważ 100-lecie szkoły odbywa się tylko raz. Wyjątkowy również z tego powodu, że trudno przewidzieć, w jakiej sytuacji znajdziemy się za kilka miesięcy. Pokazały nam to miesiące epidemii, które mamy już za sobą.
Pełni nadziei na spotkanie w możliwie najlepszej formie, zapraszamy do udziału w spotkaniu absolwentów, które odbędzie się dnia 23 października 2021r.
Wszystkich, którym szkoła jest bliska, zachęcamy do dzielenia się wrażeniami z poprzednich zjazdów oraz wspomnieniami z pobytu w szkole jako uczeń. Można tego dokonać tutaj lub wysłać w formie elektronicznej na adres zspnr04@gmail.com  
Zapraszamy!!! 

Program II Zjazdu

Proponowany program Zjazdu
Absolwentów i Nauczycieli „ROLNIKA” – wszystkich kierunków kształcenia i roczników, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Siedlce – Pana Wojciecha Kudelskiego

15 października 2016 r.

900 – Msza Święta w Kościele p.w. Świętego Maksymiliana Marii Kolbego przy ul. Kazimierzowskiej 128.

1030 – Część oficjalna z udziałem absolwentów i zaproszonych gości w Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. B. Prusa 6.

od 1300 – Spotkania klasowe i zwiedzanie Szkoły przy ul. Bema 4.

1300 – 1500 – Obiad w budynki internatu przy ul. Kazimierzowskiej 23.

1900 – Bal absolwentów i gości w Wersalu Siedleckim przy ul. Łukowskiej 74.

(Istnieje możliwość rezerwacji noclegu w Wersalu Siedleckim pod nr tel. 25 632 60 40)

II Zjazd Absolwentów "Rolnika" 2016

 

Wspomnienia to wieczne i bezcenne skarby,
które podążają z nami przez całe życie.

 

II Zjazd Absolwentów

i Nauczycieli „Rolnika”

(wszystkich kierunków kształcenia)

 

Wkrótce minie pięć lat od ostatniego I Zjazdu i pragniemy po raz kolejny spotkać się z Wami, tym razem na jubileuszu 95-lecia istnienia „Rolnika”, który zaplanowaliśmy na dzień 15. października 2016 roku.

Już teraz kierujemy zaproszenie do wszystkich absolwentów szkoły, nauczycieli, a także przyjaciół, którzy w raz z nami zechcą wspólnie świętować tę okrągłą rocznicę istnienia szkoły.

Czytaj więcej: II Zjazd Absolwentów "Rolnika" 2016

I Zjazd Absolwentów "Rolnika"

I Zjazd Absolwentów „Rolnika”
15 październik 2011

Dziękujemy Wam za wszystkie serdeczne słowa wypowiedziane pod adresem organizatorów Zjazdu. Wasze zadowolenie jest dla nas najlepszą nagrodą za poniesiony trud związany z przygotowaniami. Dziękujemy również za udostępnione przez Was pamiątki, zdjęcia i Wasze wspomnienia ze szkolnych lat. Wszystkie te materiały okazały się bardzo przydatne w przygotowaniu wystawy o historii szkoły.Do zobaczenia na kolejnym Zjeździe!.Dyrektor i Komitet OrganizacyjnyProsimy również o podzielenie się z nami swoimi wrażeniami ze zjazdu pisząc do nI Zjazd Absolwentów „Rolnika”
15 październik 2011

Relacja z I Zjazdu Absolwentów

Z okazji jubileuszu 90-lecia istnienia „Rolnika” 15 października 2011 roku odbył się I Zjazd Absolwentów, pracowników i wychowawców szkoły. Impreza była wyjątkowo udana. Zainteresowanie imprezą przerosło nasze najśmielsze oczekiwania, wzięło w niej udział blisko 500 osób! Dla nas jednak najważniejsze jest szczere zadowolenie i wyrazy uznania dla organizatorów.

Uroczystość rozpoczęła Msza św. w kościele św. Maksymiliana Marii Kolbego w Siedlcach odprawiana w intencji zmarłych absolwentów i pracowników szkoły. Wśród celebransów znaleźli się absolwenci szkoły ks płk Marek Pietrasiak, ks Artur Pióro i ks Karol Jakubiak.

Zdjęcia z Mszy Świętej (obejrzyj galerię)

 

Po wspólnej modlitwie wszyscy udali się do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Siedlcach, gdzie odbyła się

Czytaj więcej: I Zjazd Absolwentów "Rolnika"